W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa”, aby skutecznie chronić zdrowie klientów Ośrodka Pomocy i jego pracowników  wprowadza się ograniczenia w kontaktach bezpośrednich, do czasu odwołania.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zadzimiu nie będą wizytowali swoich podopiecznych w terenie. Ośrodek zamknięty będzie na wizyty osobiste.

Z pracownikami GOPS prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo. 

  • telefon: 43 678 66 74
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wszystkie podjęte działania mają charakter prewencyjny. W celu zapobiegania rozpowszechniania się wirusa zachęcamy Państwa do ograniczenia wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum, a w razie konieczności załatwiania spraw pilnych przy użyciu powyższych kanałów komunikacji.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zadzimiu