Ośrodek Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy w Sieradzu przy ul. Wojska Polskiego 42, informuje iż prowadzona jest rekrutacja do projektu pn. Aktywni na rynku pracy. Nabór prowadzony jest na szkolenia operator koparkoładowarki, operator wózka widłowego (magazynier), sprzedawca, gastronomia, pracownik biurowy.

Projekt skierowany jest dla osób bezrobotnych po 30 roku życia z powiatów: zduńskowolski, łaski, poddębicki, pajęczański, bełchatowski, pabianicki. Mile widziane osoby po 50 roku życia.

Uczestnicy szkolenia otrzymują jednorazowe stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdów na szkolenie oraz zwrot kosztów dojazdów na staż. Uczestnikiem projektu mogą być renciści oraz osoby ubezpieczone w KRUS ale tylko do 2 ha.

Nabór uczestników będzie trwać do czerwca br.

Kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie Ośrodka Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy w Sieradzu, przy ulicy Wojska Polskiego 42. Tel.: 511 577 178 lub 798 242 929

W załączniku regulamin projektu, z którym można się zapoznać.